Podręcznik Biologia na czasie 2 dla szkół średnich

21 kwietnia 2022 0 Comments

Podręcznik “Podręcznik do nauki w klasie 2 – Biologia na czasie 2 to pozycja, którą znają uczniowie oraz nauczyciele. Jest to kontynuacja podręcznika Biologia na czasie 1, która została stworzona zarówno w wersji podstawowej, jak i rozszerzonej. Warto wiedzieć, że taka książka jest idealna nie tylko, by przygotować się do szkolnej klasówki, ale też na maturę. Maturzyści mogą wiele zyskać, dzięki przygotowaniu z taką książką. Książki zostały stworzone przez dwie pisarki:  Anna Helmin, Jolanta Holeczek. 

Biologia na czasie 2- podręcznik dla szkół średnich

W szkole średniej, czyli technikum oraz liceum można najczęściej spotkać się z książkami Anny Helmin i Jolanty Holeczek. Takie książki towarzyszą uczniom na biologii już od pierwszych lekcji, aż do matury. Jest to książka, która została opublikowana przez wydawnictwo nowa era, które cieszy się dużym zaufaniem zarówno przez rodziców, jak i uczniów oraz nauczycieli. Książka zawiera liczne informacje, które jednak są podane uczniowi w sposób lekki, ciekawy, prosty. Dzięki temu uczeń może uczyć się w przyjemny sposób, bez uczucia obciążenia. Co jeszcze można znaleźć w tej serii podręczników do biologii?

Podręczniki do biologii- biologia na czasie

Biologia na czasie to popularna seria podręcznikowa, która ukazała się na rynku już kilka lat temu. Jest to pozycja, która przedstawia uczniom wiedzę z zakresu biologii. Taka wiedza może stać się podstawą do tego, by napisać maturę, a także zostać później przyjętym na studia. Warto zapoznać się z serią i posiadać wszystkie podręczniki, w tym drugą część, gdyż przydadzą się one przez cały etap szkoły średniej. Co jeszcze warto wiedzieć? Biologia na czasie to podręcznik, który skupia się nie tylko na teorii, ale też na praktyce. Właśnie dlatego można znaleźć w nim wiele eksperymentów z wnioskami oraz obserwacjami. Podręcznik zachęca ucznia do rozwijania swojej pasji do otaczającego świata, przez co biologia może być nie tylko przedmiotem w szkole, ale też pasją danego ucznia. Warto o tym wiedzieć i korzystać z podręcznika.